Skip to main content

Apply to your dream job today!

careers

We're hiring

7 Open positions

Published

Mid Java Developer

Mid Java Developer

Masz ciekawą osobowość, a Twoją pasją jest programowanie? Szukasz pracy, gdzie będziesz mógł realizować ciekawe projekty w doświadczonym zespole współpracowników? Jesteśmy firmą, gdzie ze wspólną pasją tworzymy rozwiązania IT, dla której bardzo ważna jest dobra atmosfera w pracy oraz rozwój pracowników.

Published

Junior Java Developer

Junior Java Developer

Jeśli lubisz programować, ale znasz Javę tylko na podstawowym poziomie warto jeśli spróbujesz swoich sił! Jesteśmy firmą, gdzie ze wspólną pasją tworzymy rozwiązania IT, dla której bardzo ważna jest dobra atmosfera w pracy oraz rozwój pracowników.

Published

Content marketing i email marketing

MARKETING

Zawsze chciałaś/eś rozwijać się w marketingu? Do tego interesuje cię świat IT? Nie boisz się wyzwań, masz otwarty umysł i chcesz rozwijać się w bardzo młodym i dynamicznym zespole? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/aś tak to te stanowisko czeka właśnie na Ciebie!Robimy dużo fajnych rzeczy i potrzebujemy Ciebie aby świat mógł się o tym dowiedzieć.

Published

Senior Angular Developer

Senior Angular Developer

.

Published

Junior Testerka / Tester

Tester

Jesteśmy firmą, gdzie ze wspólną pasją tworzymy rozwiązania IT, dla której bardzo ważna jest dobra atmosfera w pracy oraz rozwój pracowników. Naszą wizją jest stworzenie jednego z najlepszych teamów Angularowych w Polsce i jak narazie dobrze nam to idzie.

Published

Medium Angular Developer

JAVASCRIPT FRONTEND DEVELOPER

Published

Junior Angular Developer

JAVASCRIPT FRONTEND DEVELOPER

Where should we send price of that project?