Skip to main content

Apply to your dream job today!

careers

We're hiring

6 Open positions

Junior Project Manager - Native German

Manager

Lubisz i interesuje Cię zarządzanie projektami? Szukasz nowych i ciekawych wyzwań? Chcesz się rozwijać w młodej firmie w branży IT?  

Junior Marketing Specialist - Native German

MARKETING

Chcesz rozwijać swoją wiedzę o marketingu, poznawać rynek i potrzeby klienta? Lubisz i wierzysz w to co robisz?

Junior Web Developer / Fullstack CMS

Junior Web Developer

Jesteśmy firmą, gdzie ze wspólną pasją tworzymy rozwiązania IT. Developujemy od 9 lat i chcemy dalej się rozwijać i dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie!

Web Developer

Programista PHP

Masz ciekawą osobowość, a Twoją pasją jest programowanie? Szukasz pracy, gdzie będziesz mógł realizować ciekawe projekty w doświadczonym zespole współpracowników?

Medium Angular Developer

JAVASCRIPT FRONTEND DEVELOPER

Nasza wizją jest stworzenie jednego z najlepszych teamów Angularowych w Polsce i jak narazie dobrze nam to idzie. Poza normalnymi projektami każdy członek zespołu ma specjalnie wydzielony projekt teamu NG w ciągu tygodnia. W tym czasie wspólnie z całym zespołem pracujemy nad rozwojem wiedzy zespołu oraz jego członków. Chcesz dowiedzieć więcej jak to robimy i być tego częścią? - Aplikuj. Zarobki: 5000-10000 PLN (Możliwe różne formy współpracy)

Junior Angular Developer

JAVASCRIPT FRONTEND DEVELOPER

Nasza wizją jest stworzenie jednego z najlepszych teamów Angularowych w Polsce i jak narazie dobrze nam to idzie. Poza normalnymi projektami każdy członek zespołu ma specjalnie wydzielony projekt teamu NG w ciągu tygodnia. W tym czasie wspólnie z całym zespołem pracujemy nad rozwojem wiedzy zespołu oraz jego członków. Chcesz dowiedzieć więcej jak to robimy i być tego częścią? - Aplikuj. Zarobki: 3000-5000 PLN (Możliwe różne formy współpracy)

Where should we send price of that project?