careers

WEB DEVELOPER

Angular Mid Developer

Twoją pasją jest programowanie? Szukasz pracy, gdzie będziesz mógł realizować ciekawe projekty w doświadczonym zespole współpracowników? Sprawdź czy do siebie pasujemy!

Wymagania

  • Dobra znajomość Javascript i TypeScript
  • Minimum pół roku a najlepiej rok dobrego doświadczenia w Angular
  • Mile widziana znajomość ngrx/store lub redux
  • Znajomość HTML / CSS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i nauki nowych technologii

Opis Stanowiska

  • Projektowanie i tworzenie interfejsów do aplikacji webowych
  • Wdrażanie systemów webowych
  • Praca w pozytywnie nastawionym zespole młodych i doświadczonych programistów

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat lub jego część
  • Nauka pod okiem bardziej doświadczonych programistów
  • Komfortowe warunki pracy i piwo w lodówce
  • Elastyczne możliwości rozwoju i wyboru technologii
  • Ciekawe i stawiające wyzwania projekty
  • Możliwość zmiany na inną technologie
  • Brak korporacyjnych zasad i pozytywną atmosferę w pracy

Sprawdź naszego FACEBOOK'a i zobacz, czy do siebie pasujemy!

Where should we send price of that project?