careers

DevOps

DevOps

Masz ciekawą osobowość i szukasz pracy, gdzie będziesz mógł realizować ciekawe projekty w doświadczonym zespole współpracowników?

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego z informatyki, kierunków pokrewnych lub w trakcie studiów

  • Doświadczenia w programowaniu i konfigurowaniu narzędzi dla rozwoju oprogramowania z użyciem Linux, Heroku, Jenkins, Docker, Git

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - niezbędna do komunikacji z klientami

  • Umiejętności współpracy w zespole

Opis Stanowiska

  • Analizowanie, planowanie i rozwój infrastruktury z użyciem narzędzi takich jak Heroku, Azure/AWS, Jenkins, Jira, Confluence, Git, Fastlane itp.

  • Monitorowanie kompletnego procesu developmentu, od koncepcji do wdrożenia

  • Dbanie o tematy takie jak architektura, struktura developmentu lub strategia wdrożenia

  • Tworzenie środowiska do zautomatyzowanych testów oraz wdrożeń

  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów w obszarze systemu / monitoringu

  • Deploy wirtualnych maszyn dla obszaru developmentu

  • Praca na miejscu + wyjazdy do klienta na spotkania projektowe

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat (możliwość częściowej pracy zdalnej)

  • Niekorporacyjną atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • Fun room, energetyki i zimne piwo w lodówce

  • Pracę w młodym zespole i turnieje w piłkarzyki

  • Pakiet Multisport

  • Ciekawe i pełne wyzwań projekty

Sprawdź naszego FACEBOOK'a i zobacz, czy do siebie pasujemy

Where should we send price of that project?