careers

Java Developer

Jesteśmy miejscem, w którym ze wspólnej pasji powstają najlepsze rozwiązania IT dla klientów z całej Europy.

WYMAGANIA:

  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość Mavena lub/i Gradle

  • Znajomość Javy (minimum wersja 8, preferowana 11)

  • Znajomość Springa (Boot, Security, Cache, Data)

  • Znajomość baz danych (preferowany postgres)

  • Umiejętność pisania testów (Mockito)

  • Podstawowa znajomość HTML/CSS/JS

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć do dalszej nauki

  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

  • Komunikatywny angielski

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w nowym projekcie dla zagranicznego klienta

  • Podział tasków: nowe funkcjonalności: 80%, bugi i maintenance: 10%, spotkania: 10%

  • Śledzenie nowych technologii, trendów oraz implementacja ich w projektach

  • Tech stack typowego projektu: Java 8/11, Spring (Boot, Security, Cache), Postgres/MySql

  • Stanowisko: Laptop DELL i7 quad, na standzie + (Linux) +  SSD + 32GB RAM + 2 monitory 24” z regulowaną wysokością + bardzo wygodny fotel.

OFERUJEMY:

  • Praca na pełen etat lub jego część

  • Nauka pod okiem bardziej doświadczonych programistów - 9 osób w zespole JVM

  • Elastyczne możliwości rozwoju i wyboru technologii

  • Ciekawe i stawiające wyzwania projekty

  • Możliwość zmiany na inną technologię

  • Brak korporacyjnych zasad i pozytywną atmosferę w pracy

  • Komfortowe warunki pracy (zaopatrzona kuchnia, fun room, play room itd.)

MILE WIDZIANE:

  • Kotlin

  • Spring (Metrics, Amqp)

  • Docker, docker-compose, Bash

  • Event Driven Design

  • Saga pattern

  • Domain Driven Design

  • Test Driven Development

  • Hexagonal Architecture

  • Microserwisy

Więcej o tym co robimy znajdziesz tutaj: https://valueadd.pl/case-studies
A o tym, jak pracujemy - tutaj: Facebook
Jesteśmy też zgraną ekipą, której zależy na tym, żeby każdy w zespole czuł się dobrze.
Sam/-a się przekonasz :)

Where should we send price of that project?