careers

Junior Community Social Media Specialist / IT Sector

Lubisz i rozumiesz social media? Do tego chcesz rozwijać się w branży IT ale, nie wiesz jak zacząć? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/aś tak to te stanowisko czeka właśnie na Ciebie! Robimy dużo fajnych rzeczy i potrzebujemy Ciebie aby świat mógł się o tym dowiedzieć. Weź Udział w promowaniu najlepszego zespołu programistów w technologii Angular oraz największego polskiego bloga o tej tematyce! Nie zwlekaj z decyzja i dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Kontakty z community na całym świecie w celu promowania marki i naszego community.
  • Dbanie o firmowe profile w social mediach (Facebook, Twitter, LinkedIn).
  • Koordynacja tworzenia content marketingu na bloga firmowego i społecznościowego.
  • Organizowanie meetupów, konferencji i szkoleń.
  • Wsparcie bieżących projektów marketingowych.
  • Przygotowywanie prezentacji, komunikatów prasowych, artykułów i raportów.
  • Aktywna pomoc w rekrutacji do społeczności.
  • Organizowanie gadgetów firmowych, konkursów itp.
  • Dbanie o SEO i SEM społeczności i marki Angular.love i HouseOfAngular.

Oczekiwania:

  • Zainteresowanie digital marketingiem, social mediami, analityką internetową, pozycjonowaniem stron www.
  • Znajomość narzędzi social media Facebook, Twitter, Linkedin, Discord.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Kreatywność,samodzielność,zaangażowanie,proaktywność.
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu i zarządzaniu projektami.
  • Zdobycie wiedzy branżowej w IT.
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole - koniecznie sprawdź naszego facebooka.

Najpierw sprawdź czy do siebie pasujemy ->  FACEBOOK

Where should we send price of that project?