careers

WEB DEVELOPER

Junior JavaScript - Angular/React Developer

Twoją pasją jest programowanie? Szukasz pracy, gdzie będziesz mógł realizować ciekawe projekty w doświadczonym zespole współpracowników? Sprawdź czy do siebie pasujemy!

WYMAGANIA

  • Znajomość Javascript i/lubTypeScript
  • Podstawowa znajomość kilku frameworków Javascript
  • Umiejętność programowania (w dowolnym języku)
  • Mile widziane podstawy Angular lub react.js
  • Mile widziane podstawy PHP lub .NET
  • Znajomość HTML / CSS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i nauki nowych technologii - zaawansowany tech stack (ngrx/store etc.)

OPIS STANOWISKA

  • Tworzenie interfejsów do aplikacji webowych
  • Wdrażanie systemów webowych
  • Praca w pozytywnie nastawionym zespole młodych i doświadczonych programistów

OFERUJEMY

  • Pracę na pełen etat lub jego część
  • Plan rozwoju i nauki określonych technologii ustalany indywidualnie z team leaderem
  • Nauka pod okiem bardziej doświadczonych programistów - code review, osoby z kilkuletnim stażem Angular, AngularJS
  • Praca z realnymi projektami w nowych technologiach od początku.
  • Zadania dostosowane do poziomu wiedzy i doświadczenia
  • Tworzenie nowych funkcjonalności ponad utrzymanie starych
  • Komfortowe warunki pracy - Możesz wypić tyle kawy, piwa i energetyków ile zechcesz (na koszt firmy!)
  • Ciekawe i stawiające wyzwania projekty
  • Możliwość nauki innych technologii i zmiana zespołu w trakcie pracy
  • Brak korporacyjnych zasad i pozytywną atmosferę w pracy - Inni mają świeżaki, my mamy prawdziwego jeża :)

Sprawdź naszego FACEBOOK'a i zobacz, czy do siebie pasujemy

Where should we send price of that project?