careers

MARKETING

Junior Marketing Specialist

Chcesz rozwijać swoją wiedzę o marketingu, poznawać rynek i potrzeby klienta? Lubisz i wierzysz w to co robisz? Sprawdź czy do siebie pasujemy!

WYMAGANIA

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętności analityczne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Proaktywność,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami / marketingiem bądź sprzedażą jest bardzo na +.

OPIS STANOWISKA

  • udział w procesie email marketingu,
  • monitorowanie wskaźników skuteczności kampanii,
  • obsługa systemu CRM oraz innych narzędzi wykorzystywanych w marketingu,
  • panowanie nad dwoma monitorami (jednocześnie!).

OFERUJEMY

  • Dolary i elastyczność w godzinach pracy
  • Rozwój wiedzy o marketingu B2B i branży IT
  • Niekorporacyjną atmosferę i komfortowe warunki pracy.
  • Pracę w zespole, gdzie mediana wieku to 23,8 ;)

Sprawdź naszego FACEBOOK'a i zobacz, czy do siebie pasujemy

Where should we send price of that project?