careers

MARKETING

Junior Marketing Specialist - Native German

Chcesz rozwijać swoją wiedzę o marketingu, poznawać rynek i potrzeby klienta? Lubisz i wierzysz w to co robisz?

WYMAGANIA

  • Biegła znajomość języka nimieckiego w stopniu C2

  • Dobrej organizacji pracy

  • Proaktywności

  • Zainteresowanie nowymi technologiami / marketingiem bądź sprzedażą jest bardzo na +

DLACZEGO MUSISZ Z NAMI PRACOWAĆ

  • Rozwiniesz swoje umiejętności i sprawdzisz jak wygląda praca w dynamicznym środowisku branży IT

  • Możesz wypić tyle kawy, piwa i energetyków ile zechcesz (na koszt firmy!)

  • Inni mają świeżaki, my mamy prawdziwego jeża

  • Przygoda życia czeka na Ciebie

OPIS STANOWISKA

  • Udział w procesie email marketingu

  • Monitorowanie wskaźników skuteczności kampanii

  • Obsługa systemu CRM oraz innych narzędzi wykorzystywanych w marketingu

  • Panowanie nad dwoma monitorami (jednocześnie!)

OFERUJEMY

  • Dolary i elastyczność w godzinach pracy

  • Rozwój wiedzy o marketingu B2B i branży IT

  • Niekorporacyjną atmosferę i komfortowe warunki pracy, tak się bawiliśmy w ostatnie wakacje

  • Pracę w zespole, gdzie mediana wieku to 23,8 ;)

Sprawdź naszego FACEBOOK'a i zobacz, czy do siebie pasujemy

Where should we send price of that project?