careers

Manager

Junior Project Manager

Masz doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami IT? Szukasz nowych i ciekawych wyzwań? Skupiasz się na osiąganiu jak najlepszych wyników w szybko zmieniającym się środowisku? Sprawdź naszą ofertę!

WYMAGANIA

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych

  • Zdolności analitycznych (nie chodzi tu o żmudną pracę w Excelu)

  • Dobrej organizacji pracy

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - niezbędna do komunikacji z Klientami, tworzenia raportów i czytania dokumentacji

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • Znajomość metodologii wytwarzania oprogramowania jest bardzo na +!

OPIS STANOWISKA

  • Współpraca z ludźmi, którzy przetwarzają kawę w kod z zamkniętymi oczami

  • Dbanie o jakość i terminowość projektów

  • Udział w spotkaniach z klientami

  • Współtworzenie projektu planów, sprint planów

  • Pomoc w specyfikowaniu produktów

  • Przygotowywanie raportów ilościowych i jakościowych

OFERUJEMY

  • Dolary, dużo dolarów i pracę na pełny etat

  • Rozwój wiedzy o branży IT

  • Niekorporacyjną atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • Pracę w zespole, gdzie mediana wieku to 23,8 ;)

  • Pakiet Multisport

Sprawdź naszego FACEBOOK'a i zobacz, czy do siebie pasujemy

Where should we send price of that project?