careers

PROGRAMISTA PHP

Junior Webdeveloper | Programista PHP - CMS

Masz ciekawą osobowość, a Twoją pasją jest programowanie? Szukasz pracy, gdzie będziesz mógł realizować ciekawe projekty w doświadczonym zespole współpracowników?

Wymagania

  • Znajomość: PHP 5.6 lub 7, SQL

  • Umiejętności Frontendowe: HTML, CSS, JavaScript

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

  • Mile widziane podstawy: Angular, Frameworków MVC

  • Gotowość do podejmowania wyzwań i nauki nowych technologii

Opis Stanowiska

  • Programowanie i optymalizacja stron opartych o CMS - WordPress i Drupal

  • W późniejszej fazie - tworzenie - dedykowanych systemów webowych i zaawansowanych stron www

  • Integracja systemów IT

  • Praca w pozytywnie nastawionym zespole młodych i doświadczonych programistów (mediana to 23 lata)

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat lub jego część

  • Plan rozwoju i nauki określonych technologii ustalany indywidualnie z team leaderem

  • Nauka pod okiem bardziej doświadczonych programistów - code review

  • Praca z realnymi projektami w nowych technologiach od początku.

  • Zadania dostosowane do poziomu wiedzy i doświadczenia

  • Komfortowe warunki pracy i piwo w lodówce

  • Ciekawe i stawiające wyzwania projekty

  • Możliwość nauki innych technologii i zmiana zespołu w trakcie pracy

  • Brak korporacyjnych zasad i pozytywną atmosferę w pracy - patrz facebook

Sprawdź naszego FACEBOOK'a i zobacz, czy do siebie pasujemy

Where should we send price of that project?