careers

Praktyki Marketing Specialist

Zawsze chciałaś/eś rozwijać się w marketingu? Do tego interesuje cię świat IT? Nie boisz się wyzwań, masz otwarty umysł i chcesz rozwijać się w bardzo młodym i dynamicznym zespole? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/aś tak to te stanowisko czeka właśnie na Ciebie!Robimy dużo fajnych rzeczy i potrzebujemy Ciebie aby świat mógł się o tym dowiedzieć.

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów.
  • Pomoc w prowadzeniu i analizie kampanii email marketingowych.
  • Przeprowadzanie testów AB stosowanych rozwiązań marketingowych.
  • Optymalizacja,poprawa skuteczności,automatyzacja,procesy.

Sprawdzisz się u nas jeśli:

  • Znasz angielski na poziomie C1 lub lepiej.
  • Charakteryzuje Cię dokładność, zadaniowość i skrupulatność.
  • Lubisz być zorientowana/y na efekty.
  • Potrafisz analizować dane i wyciągać z nich trafne wnioski.
  • Masz dużo cierpliwości i nie przeszkadzają Ci powtarzalne obowiązki.
  • Lubisz usprawniać swoją pracę i szukać nowych lepszych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Przede wszystkim dużo ciekawych wyzwań.
  • Pozytywną atmosferę tworzoną przez fajnych ludzi.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu.
  • Zdobycie wiedzy branżowej w IT.
  • Play room, fun room, piwka, energeryki, kawę, przekąski itd.

Sprawdź czy do siebie pasujemy - > Facebook

Where should we send price of that project?