careers

Programista PHP

Web Developer

Masz ciekawą osobowość, a Twoją pasją jest programowanie? Szukasz pracy, gdzie będziesz mógł realizować ciekawe projekty w doświadczonym zespole współpracowników?

WYMAGANIA

  • min. rok doświadczenia,
  • Zwinność na Backendzie: PHP, SQL,
  • Waleczność na Frontendzie: HTML, CSS, jQuery,
  • Mile widziane podstawy AngularJS lub node.js,
  • Umiejętność programowania (w dowolnym języku),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i nauki nowych technologii.

OPIS STANOWISKA

  • Systemy dedykowane, strony www, sklepy,
  • Wdrażanie systemów webowych,
  • Integracja systemów IT,
  • Praca w pozytywnie nastawionym zespole młodych i doświadczonych programistów.

OFERUJEMY

  • Pracę na pełen etat lub jego część,
  • Nauka pod okiem bardziej doświadczonych programistów,
  • Komfortowe warunki pracy i piwo w lodówce,
  • Elastyczne możliwości rozwoju i wyboru technologii,
  • Ciekawe i stawiające wyzwania projekty,
  • Możliwość zmiany na inną technologie,
  • Brak korporacyjnych zasad i pozytywną atmosferę w pracy.

Sprawdź naszego FACEBOOK'a i zobacz, czy do siebie pasujemy

Where should we send price of that project?