Direkt zum Inhalt

Bewerben Sie sich heute für den Traumberuf!

Karriere

wir beschäftigen

5 Open positions

Junior Community Social Media Specialist / IT Sector

Lubisz i rozumiesz social media? Do tego chcesz rozwijać się w branży IT ale, nie wiesz jak zacząć? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/aś tak to te stanowisko czeka właśnie na Ciebie! Robimy dużo fajnych rzeczy i potrzebujemy Ciebie aby świat mógł się o tym dowiedzieć. Weź Udział w promowaniu najlepszego zespołu programistów w technologii Angular oraz największego polskiego bloga o tej tematyce! Nie zwlekaj z decyzja i dołącz do naszego zespołu!

Junior Web Developer / Fullstack CMS

Junior Web Developer

Jesteśmy firmą, gdzie ze wspólną pasją tworzymy rozwiązania IT. Developujemy od 9 lat i chcemy dalej się rozwijać i dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie!

Medium Angular Developer

JAVASCRIPT FRONTEND DEVELOPER

Nasza wizją jest stworzenie jednego z najlepszych teamów Angularowych w Polsce i jak narazie dobrze nam to idzie. Poza normalnymi projektami każdy członek zespołu ma specjalnie wydzielony projekt teamu NG w ciągu tygodnia. W tym czasie wspólnie z całym zespołem pracujemy nad rozwojem wiedzy zespołu oraz jego członków. Chcesz dowiedzieć więcej jak to robimy i być tego częścią? - Aplikuj. Zarobki: 5000-10000 PLN (Możliwe różne formy współpracy)

Junior Angular Developer

JAVASCRIPT FRONTEND DEVELOPER

Nasza wizją jest stworzenie jednego z najlepszych teamów Angularowych w Polsce i jak narazie dobrze nam to idzie. Poza normalnymi projektami każdy członek zespołu ma specjalnie wydzielony projekt teamu NG w ciągu tygodnia. W tym czasie wspólnie z całym zespołem pracujemy nad rozwojem wiedzy zespołu oraz jego członków. Chcesz dowiedzieć więcej jak to robimy i być tego częścią? - Aplikuj. Zarobki: 3000-5000 PLN (Możliwe różne formy współpracy)

Web Developer

Programista PHP

Masz ciekawą osobowość, a Twoją pasją jest programowanie? Szukasz pracy, gdzie będziesz mógł realizować ciekawe projekty w doświadczonym zespole współpracowników?

Wohin sollen wir den Preis für dieses Projekt schicken?