Przejdź do treści

Aplikuj do pracy marzeń już dziś!

kariera

zatrudniamy

5 Open positions

Marketing Specialist

MARKETING

Jesteśmy Software Housem w którym ze wspólnej pasji powstają najlepsze rozwiązania IT dla klientów z całej Europy. Jeśli jesteś ambitny/a i chcesz zacząć pracę w miejscu w którym możesz rozwinąć skrzydła. APLIKUJ DO NAS!

Junior Web Developer / Fullstack CMS

Junior Web Developer

Jesteśmy firmą, gdzie ze wspólną pasją tworzymy rozwiązania IT. Developujemy od 9 lat i chcemy dalej się rozwijać i dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie!

Java Developer

Java Developer

Jesteśmy miejscem, w którym ze wspólnej pasji powstają najlepsze rozwiązania IT dla klientów z całej Europy.

Medium Angular Developer

JAVASCRIPT FRONTEND DEVELOPER

Nasza wizją jest stworzenie jednego z najlepszych teamów Angularowych w Polsce i jak narazie dobrze nam to idzie. Poza normalnymi projektami każdy członek zespołu ma specjalnie wydzielony projekt teamu NG w ciągu tygodnia. W tym czasie wspólnie z całym zespołem pracujemy nad rozwojem wiedzy zespołu oraz jego członków. Chcesz dowiedzieć więcej jak to robimy i być tego częścią? - Aplikuj. Zarobki: 6000-12000 PLN (Możliwe różne formy współpracy)

Junior Angular Developer

JAVASCRIPT FRONTEND DEVELOPER

Nasza wizją jest stworzenie jednego z najlepszych teamów Angularowych w Polsce i jak narazie dobrze nam to idzie. Poza normalnymi projektami każdy członek zespołu ma specjalnie wydzielony projekt teamu NG w ciągu tygodnia. W tym czasie wspólnie z całym zespołem pracujemy nad rozwojem wiedzy zespołu oraz jego członków. Chcesz dowiedzieć więcej jak to robimy i być tego częścią? - Aplikuj. Zarobki: 3000-6000 PLN (Możliwe różne formy współpracy)

Gdzie powinniśmy wysłać cennik?